Doksanlar 24.Bölüm Fragmanı izle 4 Aralık Çarşamba

Reklamlar

Doksanlar 24.Bölüm Fragmanı izle

4 Aralık Çarşamba günü Atv kanalında kahkalarla izleyeceğiniz doksanlar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı arkadaşlar. Doksanlar son bölümü ile yani final değil yayınlanacak olan son bölümü ile çarşamba ekranlarda.

doksanlar-24-bolum
Doksanlar 24.Bölüm Fragmanı

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/12/doksanlar-24-bolum.jpg’]http://video4.vol.io/rotavideo/file//011220132047421012425.MP4[/pro-player]

Fragmanı daha iyi anlamanız için geçen haftanın özeti ve konusu hakkında sizleri bilgilendireceğiz böylelikle bu hafta için daha fikir sahibi olacaksınız arkadaşlar.

Bebek müjdesine Tuğba ve Mustafa’nın ailesi çok sevinmiştir. Gergin Melahat, kızı hamile olduğu için Tuğba ve Mustafa’nın evine yerleşmeye karar verir. Bütün bunlar yetmiyormuş gibi Tuğba ve Mustafa’nın evine girmeye çalışan bir hırsız tüm mahalleyi ayağa kaldırır. Mahalleye polis gelir.

Hırsız herkesin yakından tanıdığı biri çıkınca ortalık karışır. Öte yandan en son yaşadıkları gerginlikten sonra küs olan Atilla ve Özlem mahallede karşılaşmamak için çaba gösterir. Ancak Bekir ve Sevinç, Bakkal Lütfü ve Atilla’yı akşam yemeğine davet edince, bu Özlem’e büyük bir sürpriz olur.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.