Doksanlar 14.Bölüm Fragmanı izle 25 Eylül Çarşamba

Reklamlar

Doksanlar 25 Eylül günü seyirici ile Atv ekranlarında buluşacak ama dizinin fragmanını yayınlamadan önce sizlere hakkında birkaç açıklama yapayım arkadaşlar. Doksanlar benimde gençliğim hatta çocukluğumun geçtiği zamanlara denk geliyor ve orada anlatılanlar aynen tıpatıp yansıtılmış. Bu haftada komik ve eğlenceli dakikalar bizleri bekliyor arkadaşlar.


Doksanlar, Türkiye’nin 1990’lı yıllarını, sıradan bir mahalle ve o mahallede yaşayan sıradan insanlar üzerinden anlatan bir televizyon dizisi.

Doksanlar 14.Bölüm Fragmanı izle 25 Eylül Çarşamba

[pro-player width=’495′ height=’415′ type=’video’]http://fragmanizle.tugbam.net/wp-content/uploads/2013/09/doksanlar14.flv[/pro-player]

1990’lar ilk özel televizyonların yayına başladığı, her yerde özel radyoların dinlendiği, neredeyse her mahallede pop yıldızı olmak isteyen gençlerin bulunduğu, cep telefonuyla, bilgisayarla tanıştığımız yıllardır. Doksanlar; moda, giyim kuşam, müzik vs. neredeyse bütün sosyal, ekonomik ve kültürel hayatın büyük bir dönüşüm yaşadığı dönemi iki aile ve onların çocukları üzerinden anlatıyor.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.