Cesur Hemşire 2.Bölüm Fragmanı izle 8 Aralık Pazar

Cesur Hemşire 2.Bölüm Fragmanı izle

8 Aralık Pazar günü Atv kanalının yeni dizisi Cesur Hemşire yeni bölümü ile ekranlara gelecek. İlk bölümünde çok güldük ama bu sefer daha fazla güleceğimize benziyor çünkü ilk bölüm hazırlık idi. Cesur Hemşire 2.Bölüm fragmanı yayınlandı arkadaşlar.

cesur-hemsire-2-bolum
Cesur Hemşire 2.Bölüm Fragmanı

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/12/cesur-hemsire-2-bolum-330×211.jpg’]http://tvmedya.trsohbet.com/wp-content/fragman-video/cesurhemsire2.mp4[/pro-player]

Fragmanı izledikten sonra daha iyi anlayabilmeniz için sizlere önceki bölümle ile ilgili ayrıntılar verelim istedik.

Cesur (Hakan Yılmaz), adı gibi “Cesur”, soyadı gibi “Yürekli” bir erkek hemşiredir. İki tutkusu vardır hayatta. Ailesi ve mesleği. Doktor olan Karısı Ceyda (Şebnem Bozoklu) ve çocuklarıyla mazbut bir hayat sürmekte, kendisinin başhemşire, karısının başhekim olacağı günün hayaliyle yaşamaktadır. Ancak çalıştığı hastanenin sahibi, aynı zamanda kayınpederi olan ünlü estetik cerrahı Fethi Bey, doktor kızına asla yakıştıramadığı bu “içgüveysi” hemşire damadına gün yüzü göstermemeye kararlıdır.

Bütün gün birbirinden ilginç hastalar ve birbirinden arıza komşularıyla boğuşan Cesur Hemşire ve Ceyda, bir yandan da Fethi ve hastaneye ikisiyle uğraşsın diye başhekim yaptığı genç ve yakışıklı ancak bir o kadar da tehlikeli Kenan’la (Fırat Doğruluoğlu) uğraşmak zorundadırlar.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı