Cesur Hemşire 1.Bölüm Fragmanı 1 Aralık Pazar

Son Güncelleme: 07.09.2020 04:30

Atv kanalının yeni dizisi Hakan Yılmaz’ın başrollerinde oynadığı ve eminim ki çok komik olacak olan Cesur Hemşire bu pazar başlıyor arkadaşlar.

cesur-hemsireCesur (Hakan Yılmaz), adı gibi “Cesur”, soyadı gibi “Yürekli” bir erkek hemşiredir. İki tutkusu vardır hayatta. Ailesi ve mesleği. Doktor olan Karısı Ceyda (Şebnem Bozoklu) ve çocuklarıyla mazbut bir hayat sürmekte, kendisinin başhemşire, karısının başhekim olacağı günün hayaliyle yaşamaktadır. Ancak çalıştığı hastanenin sahibi, aynı zamanda kayınpederi olan ünlü estetik cerrahı Fethi Bey, doktor kızına asla yakıştıramadığı bu “içgüveysi” hemşire damadına gün yüzü göstermemeye kararlıdır.

Bütün gün birbirinden ilginç hastalar ve birbirinden arıza komşularıyla boğuşan Cesur Hemşire ve Ceyda, bir yandan da Fethi ve hastaneye ikisiyle uğraşsın diye başhekim yaptığı genç ve yakışıklı ancak bir o kadar da tehlikeli Kenan’la (Fırat Doğruluoğlu) uğraşmak zorundadırlar.

Cesur Hemşire 1.Bölüm Fragmanı

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/11/cesur-hemsire-300×183.jpg’]http://video4.vol.io/rotavideo/file//271120131123121676403.MP4[/pro-player]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir