Bugünün Saraylısı 29.Bölüm Fragmanı

Reklamlar

Bugünün Saraylısı 29.Bölüm Fragmanı izle 7 Haziran Cumartesi

Atv izleyicisi hafta sonlarında nedense bu dizi ile bütünleşmişler sanki ve dizi gördüğüm kadarıyla çoğu ailenin evinde izlenmekte. İzleyenler ise hep bayanlar ve erkekler de dizinin uzunluğundan şikayetçiler çünkü başka kanal açılmıyor dizi bitene kadar.

bugunun-saraylisi-29-bolum
Her hafta çeşitli olayların geçtiği dizi de geçen hafta yine çok güzel sahneler vardı. Geçen hafta Ayşen’in bir anlık öfkeyle söyledikleri, Fatih’in hamlesiyle hiç beklenmedik bir yere gider. Savaş’ın Fatih’e olan öfkesi sınır tanımaz ve herkes için tehlikeli bir hal alır. Fatih ise, kendini bir anda Süreyya ile oynadığı oyunun geri dönülmez kısmında bulur. Üftade’nin ölüm kalım savaşı devam ederken, Feride ise hayatını tamamen değiştirecek bir acıyla sarsılır.

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2014/06/bugunun-saraylisi-29-bolum.jpg’]http://videocdn2.pivol.com/rotavideo/file/010620141930179246144.MP4[/pro-player]

Ayşen’in yaptıklarıyla çileden çıkan Savaş, onu hiç beklemediği yerden vurunca ikili arasında yeni bir fırtına kopar. Feride’nin yaşadıkları ise onu beklenmedik bir anda, gerçekle yüzyüze getirir. Feride, Ayşen’in kardeşi olduğunu öğrenir ve her şeyi değiştirecek bir adım atar.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.