Bugünün Saraylısı 1.Bölüm Fragmanı

Reklamlar

Bugünün Saraylısı 1.Bölüm Fragmanı izle 30 Ekim Çarşamba

Atv kanalı Muhteşem Yüzyıl ve Aşk dizilerinin karşısına yeni dizi ile çıkmaya hazırlanıyor. Oyuncuları zaten tanıyorsunuz ama dizinin başrol oyuncularından bayanı daha önce kayıp şehir dizisinde platonik aşk yaşayan bir kızı canlandıran Cansu Tosun oynuyor. Kısaca bu dizi de Kayıp Şehir dizisinden tanıdık bir çok kişiyi görebilirsiniz arkadaşlar.

bugunun-saraylisi
Bugünün Saraylısı 1.Bölüm Fragmanı Yeni Dizi

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/10/bugunun-saraylisi-300×159.jpg’]http://v5.tinypic.com/o0qp3k.flv[/pro-player]

Kökleri saraya dayanan Katiboğlu ailesi maddi anlamda zor günler geçirmektedir. Kuyumculuk mesleğini atalarından devralan “Saraylı Bey” lakaplı Ata Katiboğlu, ailenin iki asırdır ikamet ettiği yalıyı satışa çıkarmak durumunda kalır. Statülerini kaybetmek üzere olan karısı Üftade ve kızı Feride bu durumdan oldukça hoşnutsuzdur.

Yalıya beklenmedik, sürpriz bir alıcı çıkar. Hayatında Kayseri’deki bağ evinden başka bir yer görmemiş olan genç, güzel ve milyoner Ayşen, “Bugünün Saraylısı” olarak yalıya yerleşir. Yalının bu şekilde el değiştirmesiyle herkes şoke olurken, Ayşen’le beraber herkesin de hayatı değişecektir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.