Bu Tarz Benim Nur Yerlitaş Ayşenur Balcı Tartışması

Reklamlar

Bu Tarz Benim Nur Yerlitaş Ayşenur Balcı’ya diğer tarafta başka ekranda başka olmasından dolayı sert sözler söyledi ve ekledi. ”Timsah Gözyaşları Döküyorsun, Masken Düştü

Her gün yeni bir olay karşımıza çıkan yarışma da yarışmacılar kadar jüri üyeleri de gündem oluyorlar ve bazen hareketleri bazen tavırları bazen ise söyledikleri sözler ile stüdyoda gerginlik oluşuyor. Haliyle seyirci bu durumdan memnun ve reytingler de istenilen şekilde.

bu-tarz-benim-asyenur-balci-nur-yerlitasBu Tarz Benim’in jüri üyesi Nur Yerlitaş, Ayşenur’un tavrını sert bir dille eleştirdi. ”Senin gözyaşlarını timsah gözyaşları olarak görüyorum” diyen Yerlitaş, ”Sen arkada çok saldırgansın, defalarca sesini duydum, defalarca olaylarını duydum, defalarca kavgalar oldu. Benim adaletli olmam lazım, adaletli olmam gerekiyorsa tamamen vicdanımla konuşuyorum. Burda melek oluyorsunuz, arkada şeytan oluyorsunuz ama bugün senin masken iyice düştü” diye konuştu.

Gizem ile Ayşenur Balcı arasında yaşanan tartışma damgasını vurdu. Bu Tarz Benim’de podyuma çıkan Ayşenur Balcı yaptığı davranışlarla jüri üyelerinden tepki çekti. İşte Bu Tarz Benim’in dünkü bölümünden önemli anlar.
[pro-player]http://cdn.playwire.com/14806/video-20141021-1449332.mp4[/pro-player]

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.