Bu Tarz Benim Demet Akalın Konuk Jüri Oldu

Reklamlar

Bu Tarz Benim yarışmasında yenilikler değişiklik bitmiyor ve her hafta sürpriz bir konuk jüriye dahil ediliyor. Bu haftanın sürprizi ise Demet Akalın oldu.

25 Ekim cumartesi akşamı yayınlanacak olan bölüm için Jüri koltuğunda olacak olan sanatçı şimdiden çekimlerdeki bazı fotoğraflarını hayranlarını ile sosyal medya üzerinden paylaştı.

bu-tarz-benim-demet-akalinBu arada bu hafta kim elenecek tahminleri olanlar aşağıdaki yorum bölümünden söylesinler paylaşalım dostlar. Neyse haberimizin ayrıntılarına bakalım:

Show Tv’nin en çok izlenen yarışma programı ‘Bu Tarz Benim’ her hafta sonu gerçekleşen gala gecesine konuk jüri dahil ediyor. Birbirinden ünlü simaları konuk olan programı bu haftaki konuk jürisi ise ünlü şarkıcı Demet Akalın olacak.

Akalın, cumartesi günü gerçekleşecek gala gecesinin çekimleri sırasında çektiği fotoğrafı Twitter hesabından paylaşarak takipçilerine duyurdu. Diğer jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu ile jüri koltuğunda çekilen selfieyi paylaşan Akalın’ın jüri koltuğuna oturacağı program 25 Ekim Cumartesi akşamı Show Tv’de ekranlara gelecek

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.