Bu Tarz Benim 25 Ekim Kim Elendi

Son Güncelleme: 03.09.2020 21:34

Bu Tarz Benim kim elendi diyenler Ayşenur Balcı desek sanırım yeterli olur. Haberin devamında eleme gecesi yaşananların kısa özetini izleyebilirsiniz. 25 ekim tarihli program için gece saat 23:15’e kadar zamanımız var ve şimdiden sizlere Bu Tarz Benim 6. hafta kim elendi elenecek kişiler hakkında tahminlerimi söyleyeyim.

Zaten yarışma bittikten sonra buradan kimin elendiğini bu sayfamızda öğreneceksiniz ve videosu da izleme imkanına ulaşacaksınız. Bu Tarz Benim 25 ekim kim elendi sorunuzun cevabı çok az bir süre sonra burada olacak arkadaşlar.

Show TV’nin en sevilen ve takip edilen programlarından Bu Tarz Benim’de Cumartesi akşamı eleme heyecanı yaşandı. Bu Tarz Benim’in ‘Yerli ikonlar’ konseptli eleme gecesinin bu haftaki konuğu ünlü şarkıcı Cenk Eren oldu.

[pro-player]http://cdn.ciner.com.tr/ht/2014/10/26/50892FFEDE4E8E98BCFAEA9F37FC1E87_c.mp4[/pro-player]

Ekranların en tarz yarışması Bu Tarz Benim’den bu hafta elenen isim Ayşenur Balcı oldu. Bu hafta en az puanı alan Özlem Özden ile birlikte elemeye kalan Ayşenur Balcı, jürinin ismini söylemesi sonucunda programa veda etti.

Sunuculuğunu Öykü Serter’in yaptığı Bu Tarz Benim’in jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, İvana Sert, Uğurkan Erez ve konuk jüri olarak da Cenk Eren vardı.

bu-tarz-benim-25-ekimAyşenur Balcı ve Özlem Özden arasında hangisinin eleneceği henüz belli değil ama bu iki yarışmacıdan birisinin yarışmaya veda edeceğini söyleyeyim arkadaşlar. Biz bu yazıyı eleme gecesi gününden önce yazdığımız için haliyle elenen yarışmayı o akşam yine buradan öğreneceksiniz.

Sizlere daha önce Demet Akalın konuk olarak bu eleme gecesine katılacak demiştik ve çektirdiğini paylaştığını söylemiştik. Aslına bakarsanız kimin elendiğini yarışanlar ve jüri şu anda program önceden çekildiği için biliyorlar ama biz bilmiyoruz.

Demet Akalın 25 Ekim cumartesi günü yayınlanacak gecenin fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. 23 Nisan 2014 tarihinde piyasaya çıkan son albümü “Rekor”dan şarkılar okuyacak olan Akalın’ın hangi yarışmacıyı nasıl değerlendireceği şimdiden merak konusu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir