Bu Tarz Benim 22 Ekim Çarşamba 2014 33. Bölüm Neler Olacak

Reklamlar

Bu Tarz Benim 22 ekim çarşamba günü yayınlanacak olan yeni bölümde yine her zaman olduğu gibi yarışmacılar en güzel elbiselerini giyerek jüriye kendilerini beğendirmeye ve olumlu yorumlar almaya çalışacaklar.

Elenmeyen yarışmacılar arasında bazen gergin bazen ise komik anların olduğu Bu Tarz Benim yarışması 33.bölüm ile çarşamba günü show tv kanalında moda severleri ekran başına toplayacak.

Nur ve Ayşenur arasındaki gerginlik bakalım bugüne yansıyacak mı ve jürinin Nur’u desteklediğini düşünen Ayşegül nasıl bir tepki ile karşılacak. Sanırım bu sorularımızın cevaplarını bugün alacağız.

Tartışmalarla bir hafta daha bitmek üzereyken bu haftanın elenen yarışmacısı kim olacak kim daha fazla kaybetmeye yakın sizlerde izledikçe anlayacaksınız. Bu arada cumartesi gününün özel jürisi Demet Akalınmış haberiniz olsun.

İzlemeye yeni başlayanlar için yarışma hakkında biraz bilgiler verelim arkadaşlar. Nereye, nasıl giyinilir en iyi ben bilirim iddiasında bulunan 13 bayan yarışmacı Türkiye’nin en tarz kadın ünvanını elde etmek için kıyasıya yarışıyor.

Yarışmacılar, her hafta jüri tarafından belirlenen 2 farklı konsepte uygun olacak kıyafetlerini mağazalardan, kendi veya arkadaşlarının dolaplarından ya da modacılardan kendileri bulacak ve o konseptlere uygun olan saç ve makyajlarını kendileri yapacaktır.

Programın sunucu moderatörü Öykü Serter;
Backstage Uğurkan Erez;
Jüri koltuğunda ise; İvana Sert, Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu oturmaktadır.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.