Bu Tarz Benim 21 Ekim Salı 2014 32. Bölüm Neler Olacak

Reklamlar

bu-tarz-benimHer gün show tv kanalında izlediğimiz moda programı Bu Tarz Benim yarışması 21 ekim salı 2014 gününde yani kısaca 32. bölüm de neler olacak hangi elbiseler giyilecek yada giyildi diye soracaksınız cevaplayayım.

Geçen eleme gününde elenen yarışmacı Melek Balkan’ın ardından dün yayınlanan 20 ekim 31. bölüm de sert tartışmalar ve kavgalar yaşanmıştı zaten bununla ilgili daha önce yazımızı yazmış ve sizlerle paylaşmıştık. İsteyenler Bu Tarz Benim Gizem Güler ve Ayşenur Balcı Kavgası Tartışması için buradan ulaşabilirler.

Para kasalarında kalan cüzzi ücretler ile en güzel şekilde giyinmesi gereken yarışmacılar ilerleyen haftalar için de rekabeti iyice arttırıyorlar. Aslına bakarsanız 1500 TL bir hafta için de hiçde kötü para değil ve isteyen rahatça giyinir hatta ekranlarda çok güzel de görünür.

Bu Tarz Benim
Programın sunucu moderatörü Öykü Serter;
Backstage Uğurkan Erez;
Jüri koltuğunda;
İvana Sert
Nur Yerlitaş
Kemal Doğulu olacak…
Nereye, nasıl giyinilir en iyi ben bilirim iddiasında bulunan 13 bayan yarışmacı Türkiye’nin en tarz kadın ünvanını elde etmek için kıyasıya yarışıyor…
Yarışmacılar, her hafta jüri tarafından belirlenen 2 farklı konsepte uygun olacak kıyafetlerini mağazalardan, kendi veya arkadaşlarının dolaplarından ya da modacılardan kendileri bulacak ve o konseptlere uygun olan saç ve makyajlarını kendileri yapacaktır.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.