Bir Yastıkta TRT Yeni Dizi Cuma Günü Başlıyor

Son Güncelleme: 06.09.2020 02:04

Bir Yastıkta TRT Yeni Dizi Cuma Günü Başlıyor

TRT 1 kanalında Cuma günü başlayacak olan bir yastıkta dizisi eğlenceli içeriği ve aile sorunlarına mizahi bir dille ele alacaklar.

bir-yastiktaTrt dizileri içerisinden çok güzel projeler çıkıyor arkadaşlar buda onlardan birisi olacağa benziyor. Şimdiden Cuma günü için TRT kanalının başında koltuğunuzdakini yerinizi ayırtın. Diziden haberin ayrıntıları şöyle:

Başrollerini, Özge Borak ve Bülent Emrah Parlak’ın paylaştığı, kadrosunda Erdal Tosun, Seray Gözler, Sinan Çalışkanoğlu, Boncuk Yılmaz ve Tolga Canbeyli gibi isimlerin bulunduğu dizinin senaristliği sevilen dizi Geniş Aile’nin senaristi Cüneyt İnay üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Ömer Uğur oturuyor.

Avukat bir kadın, düğün salonu sahibi bir eş ve aynı zamanda evsahipleri de olan kayınpeder ve kayınvalide. Ailenin minik üyeleri ise tam 3 tane. İki erkek bir kız. Bir de onların arkadaşları, kayınbiraderi ve komşuları derken “Bir Yastıkta” kocayan Ahsen ve Kartal’ın kalabalık hayatı çıkıyor ortaya.

Ahsen (Özge Borak) boşanma avukatlığında uzmanlaşırken, Kartal (Bülent Emrah Parlak) “Bir Yastıkta” kocamak isteyenleri evlendiriyor. Tüm bu kalabalığın ortasında, hayat geçip gidiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir