Bir Aşk Hikayesi Dizisi Salı Günü Fox Tv’de

Reklamlar

Bir Aşk Hikayesi Dizisi Salı Günü Fox Tv’de

Yarın salı günü ilk bölümü başlayacak olan fox tv kanalının yeni dizisi bir aşk hikayesi izleyenleri etkileyecek ve duygusal anlar yaşatacak.

bir-ask-hikayesiDizinin başrollerinde Seçkin Özdemir, Damla Sönmez, Zuhal Olcay, Yamaç Telli ve Elçin Sangu gibi ünlü ve sevilen oyuncular rol alıyor. Diziyi yazan kadroda ise Makbule Kosif, Zehra Güleray, Pınar Uysal ve Funda Çetin var.

Peki dizinin ilk bölümünde neler yaşanacak konusu nasıl diyenlere de tüyolar verelim:

Kadere isyanla, aşka yakılan ağıtların arasına sıkışıp kalmış genç bir adam… Geç kalmışlıkların, keşkelerin, aşkı bulunca yitirmenin dokunaklı hikayesi… Almanya… Stuttgart sokaklarında bir Türk genci (Korkut Ali) yıllar önce onu terk eden annesine belgesel kameraları aracılığıyla konuşmaktadır.

“ Bekle beni anne seni bulacağım” Diğer yandan aşık olduğu sevgilisiyle evlilik hayalleri kurar. Ancak kaderinde bir kez daha terk edilmek olduğundan habersizdir. Tıpkı klip çekimi için şehre gelen ünlü pop şarkıcısı Tolga ve onun asistanı Ceylan’ın ilerde hayatının en önemli insanlar olacağından habersiz olduğu gibi. Tolga’yı karşılıksız bir aşkla seven Ceylan, Almanya sokaklarında hayatını kurtaran Korkut Ali’yi İstanbul’da karşısında görünce her şey bir kez daha karışacak, üstelik Korkut Ali’nin yıllarca özlemle aradığı annesinin en büyük sırrına ortak olacaktır.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.