Benim Hala Umudum Var 14.Bölüm Fragmanı 3 Ekim Perşembe

Reklamlar

Benim Hala Umudum Var 3 ekim fragmanı yayınlandı arkadaşlar. Başrollerini Gizem Karaca, Berk Oktay ve Şükrü Özyıldız’ın oynadığı dizinin bu haftaki bölümü de geçen hafta göre daha heyecanlı bir hal alıyor arkadaşlar.


Benim Hala Umudum Var 14.Bölüm Fragmanı izle 3 Ekim Perşembe

[pro-player width=’490′ height=’410′ type=’video’]http://video2.sinetif.com/dizi/2013/10/benimhalaumudumvar14.mp4[/pro-player]

Geçen hafta neler olmuştu hatırlayalım dostlar:

Umut ve Ozan aşklarını dolu dizgin yaşarken; Ozan Hakan’ın Umut’a olan ilgisinden rahatsızdır. Umut Ozan’a aralarındaki gerilimin sebebini sorsa da bir cevap alamaz. Ozan her şeyi Hale’ye anlatır ve yardım ister.

Rüzgar abisi Hakan ve Umut’u yakınlaştırmak için çabalar. Umut ve Hale için tam işler düzelmeye başlamışken, aynı mahallede yaşadıkları Kadir Hale’ye saldırır. Umut Kadir’i etkisiz hale getirse de, mahalleli durumdan rahatsız olur ve evlerini taşlar.

Musa son anda yetişir ve kızları alıp Zafer’in evine geri götürür. Zafer Ozan’dan aldığı paralarla Musa’ya araba alır. Musa’nın ise başka bir planı vardır. Yelda ve Selda’dan kurtulmak için Leina devreye girer fakat Asude’nin buna tepkisi farklı olacaktır

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.