Benim Adım Gültepe neden bitti mi niye yayından kaldırıldı

Reklamlar

Benim Adım Gültepe dizisi bugün aniden gelen haber ile yayından kaldırıldı ve dizi bazı sahneleri ile uzun süre konuşulmuştu. Benim Adım Gültepe neden yayından kaldırıldı açıklamasını yapacağım ama benim en beğendiğim oyuncular arasında Ayça Bingöl için hiç de iyi olmamış üzüldüm doğrusu.

Benim-Adim-Gultepe-neden-bitti-neden-yayindan-kaldirildiDizinin bir diğer oyuncusu olan Mete Horozoğlu’da aslında çok iyi ve çok başarılı oyuncu onun içinde iyi olmamış çünkü bundan önceki dizisi de yetersiz reyting yüzünden bitmişti. Neyse fazla beklemeden Benim Adım Gültepe neden bitti açıklayalım.

Kanal D’nin sezon favorisi Benim Adım Gültepe reyting kurbanı oldu. Dizi kanal yönetimi tarafından istenilen reytinge ulaşamadığı gerekçesiyle yayından kaldırıldı.

Ayça Bingöl, Mete Horozoğlu , İlker Kızmaz , Ekin Koç, Tolga Sarıtaş, Efe Akercan ve Burak Dakak’ın başrollerini paylaştığı ‘Benim Adım Gültepe’ dizi ekrana veda ediyor.

Kanal D yönetimi, tüm çalışmalara rağmen diziden istediği reytinge ulaşamadı. Dizi, 7’inci bölüm sonunda ekrana veda etti.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.