Bende Özledim 7.Bölüm Fragmanı izle 4 Aralık Çarşamba

Reklamlar

Bende Özledim 7.Bölüm Fragmanı izle

4 Aralık Çarşamba günü Star tv kanalında yayınlanacak olan dizi yine sizlere harika bir akşam yaşatacağa benziyor. Çünkü içerisinde kahkaha dram gözyaşı ve komedi çok azda olsa aksiyon barındıran diziyi bu hafta kaçırmayın.

bende-ozledim-7-bolum-fragmani
Geçen hafta neler olmuştu özeti ve konusu hakkında sizleri bilgilendirelim ki Bende özledim 7.bölüm fragmanını izlerken ipuçları yakalayın.

Bende Özledim 7.Bölüm Fragmanı

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/12/bende-ozledim-7-bolum-fragmani.jpg’]http://video4.vol.io/rotavideo/file//301120131005208900831.mp4[/pro-player]

Grup konsere çıkmadığı için 665 bin lira tazminat gelir. Bütün ekibin para bulması gerekmektedir. Ali yapımcı Şenol’a Osman, Serkan, Onur ve Burak’la çalışmak istediğini söyler. Ali’yi Melodi’yle başbaşa gören Burak, ikilinin peşine düşer. Ali’nin çarptığı kız, Ali’ye rahatsızlık verdiğini düşünüp evden ayrılır. Ali’nin elinde kıza dair yalnızca bir mektup kalır. Serkan sonunda deniz kızıyla buluşmanın bir yolunu bulmuştur. Deniz kızı Serkan’a büyük sırrını açıklayacaktır.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.