Ben Onu Çok Sevdim 6.Bölüm Fragmanı

Reklamlar

Ben Onu Çok Sevdim 6.Bölüm Fragmanı izle 22 Ekim Salı

Ben onu çok sevdim 22 ekim fragmanı yayınlandı. Adnan Menderes bu hafta zor günler geçirecek. Atv’de başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Birce Akalay, İdil Fırat, Oya Akar, Kerem Alışık, Ege Aydan, Rıza Akın gibi oyuncuların yer aldığı, yapımcılığını Pana Film’in üstlendiği ‘Ben Onu Çok Sevdim’, 6. bölümüyle ekrana gelecek.


Dizinin 22 Ekim Salı günü 22.30’da ekrana gelecek yeni bölümünün özeti şu şekilde:

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/09/ben-onu-cok-sevdim-300×131.jpg’]http://video02.atv.com.tr/video/2013/10/22/1382106845387.mp4[/pro-player]

“Adnan Menderes bir baba ve bir başvekil olarak zor günler geçirmektedir. Bir taraftan istihbaratın dışa bağımlılığı ve Türkiye’nin ulaşım sorununa karşı mücadele veren Menderes, diğer taraftan da oğlunun kalbini sıkıştıran sancılarla boğuşmaktadır.

Naciye Hanım, Ayhan’ın arkasından kuyusunu kazan bir arkadaşı olduğundan şüphelenir. Bunun için bir yemek tertipleyen Naciye, Ayhan’ın operadan arkadaşlarını çağırıp ağızlarını yoklar. Ancak ihanetin yanı başından geleceği gerçeğini göremez.

Mahkeme günü geldiğinde, Ayhan Aydan’ın hayatı, Şadan’ın dudağından çıkacak iki kelimeye bağlıdır. Genç aşıkların hükmünü verecek Ahmet Bey’in ise vekâletten daha büyük planları vardır.”

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.