Bana Artık Hicran De Neden Yayından Kaldırıldı Neden Bitti

Son Güncelleme: 10.09.2020 09:51

Kanal D kanalının sevilen dizisi Bana Artık Hicran De yayından kaldırıldı mı bitti mi? diye soran arkadaşlar evet reyting canavarı maalesef onunda bitmesine sebep oldu. Bana Artık Hicran De neden bitti neden yayından kaldırıldı derseniz sebep dizi çekiminde yaşanan sorunlar ve aldığı düşük reyting buna sebep olarak gösterilmekte.

bana-artik-hicran-de-dizisi-neden-yayindan-kaldirildi-bittiİlk 3 bölümü Pazar akşamı 20.00’de yayınlanan dizinin 4. ve son bölümü ise bir haftalık aranın ardından geçen Pazar akşamı 22.30’da ekrana geldi. Bana Artık Hicran De, Pazar akşamı yeni saatinde yayınlanan 4. bölümüyle geçen haftalara göre reytinglerde daha da kötü bir sonuç alarak Total’de 21. AB grubunda ise 12. oldu.

Kanal D yönetimi ise diziyi sessiz sedasız yayından kaldırdı. Başrollerinde Aslı Enver, Alican Yücesoy, Buğra Gülsoy, Elif Ceren Balıkçı’nın rol aldığı Süreç Film imzalı dizi Pazar akşamı yayınlanan bölümüyle ekrana veda etti. Dizi, Kanal D’nin ve Süreç Filmcilik’in karşılıklı mutabakatı ile istenilen rating seviyesine ulaşılamadıgı için Pazar günü yayınlanan 4. bölümüyle ekrana veda etmiş oldu. ‘Bana Artık Hicran De’ 14 Eylül’de ekran macerasına başlamıştı.

Fakat dizinin başlangıcından sonra yıldız oyuncularla istedikleri reytingi yakalayamayan kanal yönetimi senaryoya müdahale etmek istedi. Senaryosunun değiştirilmesini istemeyen Irmak ise yöneticilerle kavga etti ve “Yazdığım şekilde yayınlanmazsa ben yokum” restini çekti. Günü ve saati değiştirilen dizinin, aradaki sorun çözülmezse birkaç bölüm sonra final yapması planlanıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir