Baba Candır 9. Bölüm Fragmanı 27 Eylül

Reklamlar

Trt kanalında yayınlanmaya başlayan duygusal dizilerden birisi olan Baba Candır dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren sevildi ve izleyici sayısı da git gide artmakta. Ünlü oyuncuların rol aldığı ve neşeli sahnelerin olduğu dizi şimdiden gönüllerde yer etmişe benziyor. Baba Candır yeni bölüm fragmanı 9 sitemizdeki yerini aldı ve Baba Candır 27 eylül için şu anda beklemede. Fragmanımıza geçmeden önce Baba Candır 9. bölüm özeti ve konusu hakkında ayrıca dizi hakkında sizleri bilgilendirelim.

baba candır 9 bölüm
Baba Candır 9. Bölüm Hangi Kanalda Yayınlanıyor : Trt 1

Baba Candır 9. Bölüm Hangi Gün Çıkıyor : Pazar

Baba Candır 9. Bölüm Saat Kaçta Başlıyor : 20:00

Baba Candır Başrol Oyuncuları Kimler : Settar Tanrıöğen Melis Tüzüngüç Özgün Karaman Berna Koraltürk Tülay Bursa Uraz Kaygılaroğlu Tolga Pancaroğlu Dila Bayrak Mehmet Ulay Selda Özbek

Baba Candır 8. Bölüm Özeti ve Konusu : Salih sakin bir Pazar gününü ailesiyle beraber mangal yaparak geçirmeyi planlar. Oysa çocuklarının başka planları vardır. Ceylan Rüzgar’ın ısrarı üzerine onun klip çekimine gider. Bunu duyan Emrecan peşlerine düşer. Emrecan ve Rüzgar Ceylan için kapışırlar. Ceylan Emrecan’dan duygularıyla yüzleşmesini ister. Haluk evdeki sahte aile ortamından bunalınca iş için Bolu’ya gitmeye karar verir ve Ece’yi de beraberinde sürükler. İkiliyi Bolu yolunda bir sürü aksilik beklemektedir. Egemen Salih ile arası hala limonidir. Aslı’nın annesi Müjde Egemen’i ailesinden uzaklaştırmaya kararlıdır. Egemen’e reddedemeyeceği bir teklifte bulunur.

Baba Candır 9. Bölüm Ne Zaman : Baba Candır dizisi 9. bölümü trt 1 kanalında 27 eylül saat 20:00’de pazar akşamı sizlerle olacak.

Baba Candır 9. Bölüm Fragmanı izle 27 Eylül Pazar

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.