Avrupa Avrupa 86.Bölüm Fragmanı

Son Güncelleme: 09.09.2020 05:41

Avrupa Avrupa 86.Bölüm Fragmanı izle 16 Ekim Çarşamba

Avrupa avrupa 16 ekim fragmanı yayınlandı. Bizim arkadaşların aksine benim sevdiğim üç dizi var bu tür diziler için bahsediyorum.


Birisi Zengin kız fakir oğlan diğeri avrupa avrupa en sonuncusu da beni böyle sev dizisi. Bu üç diziyi diğerlerinden ayırıp kenara koymak gerek.

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/03/avrupa-avrupa-300×183.jpg’]http://video4.vol.io/rotavideo/file//111020131232431462857.MP4[/pro-player]

BU hafta avrupa avrupa dizisinde bakalım neler varmış. Avrupa Apartmanı’nda kurban bayramı telaşı başlar. Tüm çiftler bayramı şehir dışında geçirmek için planlar yapmaktadır. Planlarının altüst olması ise uzun sürmez. Kimi hamileliğinden, kimi ise gördüğü kötü rüyanın etkisiyle yola bir türlü çıkamaz. Can ve Gül çifti ise herkese bayramı şehir dışında geçireceğine inandırmış, evlerinde sessiz sakin bayramı geçirme hayalleri kurmaktadır. Fakat işler umdukları gibi gitmez. Tüm Apartman sakinlerinin tatile çıkmayacaklarını öğrendikleri anda başlarından kaynar sular dökülür. Bir süre idare etseler de, evdeki erzak ve su stoğu tükendiğinde işler sarpa sarmaya başlar. İlk olarak sadece Muhtar’dan yardım isteseler de, zamanla evde olduklarını tüm apartman öğrenir. Kurbanlık alma girişimleri ise tam bir fiyaskoya dönüşür. Mahir, Malik, Muhtar ve Ayhan dörtlüsü güzel bir ziyafet çekme hayalleri kurarken, hepsi kurbanlığın azizliğine uğrar. Pazarlık aşamasından kesim aşamasına kadar başlarına gelmeyen kalmaz. Nerminlerin iptal edilen tatilinin biletleri kardeşine devredilince ise, yeğeni Didem Beceren Ailesi’nde misafir olur. Bunu duyan Emre tabii ki boş durmaz ve Didem ile arasını düzeltmeye karar verir. İlk girişimleri sonuçsuz kalsa da, Didem’in erkek arkadaşına takındığı olgun tavırlarla Didem’in gönlünü fethetmeyi başarır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir