Aşk Zamanı 8. Bölüm Fragmanı 22 Ağustos

Biliyorsunuz yaz döneminde yeni diziler başlar ve konuları da genelde aşk olur. İşte atv kanalında onlarda birisi aşk zamanı büyük beğeni toplayarak yoluna devam ediyor. Aşk zamanı yeni bölüm fragmanı 8 yayınlandı ve bu hafta bizleri neler bekliyor neler olacak merak ediyorsunuz değil mi?

Aşk zamanı dizisini azda olsa bu hafta neler olacak hatırlamanız için aşk zamanı fragmanını yayınlayacağız ama önce bilgilerimizi tazeleyelim.

Aşk Zamanı Hangi Kanalda Yayınlanıyor : Atv
Aşk Zamanı Hangi Gün Çıkıyor : Cumartesi
Aşk Zamanı Saat Kaçta Başlıyor : 20:00
Aşk Zamanı Başrol Oyuncuları Kimler : Yavuz BİNGÖL, Deniz UĞUR, Bekir AKSOY, Ali Ersan DURU
Aşk Zamanı 7. Bölüm Özeti ve Konusu : Silahların çekildiği, Reyhan’ın Orhan’ı kurtardığı hengâmeli gece, Orhan ve Reyhan aşkının iyice ortaya çıkmasını sağlamıştır. İkinci baharını yaşayan çift bir araya gelip birbirlerine duydukları ilgiyi yüz yüze konuşmak istemektedirler. Ancak küçük bir kasabada yaşayan Orhan ve Reyhan’ın her buluşma denemesine, İnci ve Kamil’in buluşma çabaları, ayrıca Derya ve Deniz’in çekişmesi de eklenince; bu talihsiz karşılaşmalar büyük bir komediye dönüşür.
Aşk Zamanı 8. Bölüm Ne Zaman : Aşk Zamanı dizisi 8. bölümü atv kanalında 22 ağustos saat 20:00’de cumartesi akşamı sizlerle olacak.

ask-zamani-8-bolum
Aşk Zamanı 8. Bölüm Fragmanı izle 22 Ağustos Cumartesi

Leave a Reply

Your email address will not be published.