Aşk ve Günah 1. Bölüm Fragmanı

Reklamlar

Kanal D kanalında yeni başlayacak olan aşk ve günah dizisi tanıtım fragmanı şu anda sitelerde ve tv kanalında oldukça fazla gösteriliyor. Dikkat ettim bu sene ne kadar da çok aşk ile geçen dizi ismi var ve buda onlardan birisi arkadaşlar.

Aşk ve Günah Özeti
Aşk ve günah konusu bakımından aynı evin içerisinde geçen ve zenginlik hırsı ile bir aileyi dağıtmaya çalışan bir genç kız ile o evin hanımının başından geçenleri sanırım aktaracak. Burada kurban ise tabiki evin sahibi yakışıklı ve zengin erkek olacak. İsterseniz konuya daha derinden hikayenin yayınlandı kanalın kendi sitesinde yazanları aktararak biraz daha detaylandıralım.

ask-ve-gunah
Kerim 50’li yaşlarda, evli ve üç çocuk babası olan zengin bir iş adamıdır. Önemli bir ihaleye katılacağı gün uğradığı silahlı saldırı Kerim’in hayatındaki tüm dengelerin değişmesine sebep olacaktır. Kerim’in şoförü kendini kurşunların önüne atarak, onu ölümden kurtarmıştır. Fakat şoförün geride bıraktığı kızı Nesrin ve karısı Fatma’ya bakmak, onları koruyup kollamak artık Kerim’in boynunun borcudur.

Tüm iyi niyetiyle Nesrin ve Fatma’yı kendi evine getiren Kerim, farkında olmasa da hayatını derinden etkileyecek bir adım atmıştır. Çünkü şoförün kızı Nesrin göründüğü kadar masum değildir. Tanık olduğu varlıklı yaşamın başını döndürdüğü genç kız, Kerim’in karısı Selda’nın yerine göz diker.

Attığı her adımda aileyi dağıtmaya biraz daha yakınlaşan Nesrin’in en büyük kurbanı Selda’dır. Ancak evin hanımı Selda’nın da herkesten sakladığı büyük bir sırrı vardır. 18 yıl önce eşi Kerim’i kaybetmemek için dünyaya gelen üçüncü kızını, bir erkek çocukla değiştirmiş ve yıllarca bu vicdan azabıyla yaşamıştır.

Selda’nın bu sırrını öğrenen Nesrin’in eline büyük bir koz geçer. Aslan ailesi için bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Aşk ve Günah 1. Bölüm Fragmanı Yeni Dizi

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.