Arka Sokaklar 327. Bölüm Fragmanı

Son Güncelleme: 12.09.2020 06:01

Arka Sokaklar 327.Bölüm Fragmanı izle 26 Nisan Cumartesi

Öyle bir yerde bittiki dizi ne Mesut’un baş belasının ölüp ölmediğini anladık nede Suat’ın hastanede ne durumda olduğunu ameliyattan çıkıp çıkmadığını öğrenebildik arkadaşlar.

arka-sokaklar-327-bolum
Peki bu hafta neler olacak derseniz dizinin daha başında Suat ve Cevher’in durumları netlik kazanacak ama geçen haftanın konusu ve özeti hakkında bilgilenelim ondan sonra fragmana bakalım.

[pro-player]http://videocdn2.pivol.com/rotavideo/file/230420141454381087563.MP4[/pro-player]

Mesut metruk mekanda Sadık’ın sorgusuna devam etmektedir. Esra, Nezih ve 2 militan ile kuyumcu soygun hazırlığındadır. Kuyumcu soygununda Esralar polisle çatışmaya girip, kaçmayı başarırlar. Esra, Nezih ile birlikte Cevher’in evine gider. Cevher, Nezih’i ilk kez görmektedir. Arif, artık Sadık ile ilgili bir neticeye varılmasını ister. MİT ne kadar destek olsa da, Sadık’ın sorgusunun artık yasal olarak yapılmasına taraftardır.

Mesut, Sadık’ın ifadesini kayıt altına alır. Mesut artık Cevher işini çözmeden emniyete dönmeyecektir. Ekip, kuyumcu soygunundaki şahısları parmak izlerinden tespit eder. Mardin operasyonundan tanıdıkları Esra da vardır içlerinde. Cevher, Nezih ve Esra’dan Mesut’un yerini bulmalarını ister. Korkut’un yaşadığından Cevher’in haberi yoktur. Korkut, sefil, perişan halde ortaya çıkar. Mesut son hamlesini yaparak Cevher’in e-mailine Sadık’ın çektiği ifadesini gönderir. Cevher yanında Zilha’nın hayali ile videoyu uzun uzun izler ve her şeyi öğrenir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir