Aramızda Kalsın 12. Bölüm Fragmanı 12 Aralık Perşembe

Reklamlar

Aramızda Kalsın 12.Bölüm Fragmanı

12 Aralık Perşembe günü star tv kanalında yayınlanan aramızda kalsın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bizim evdede beğenilerek ve devamlı şekilde izlenen dizi reyting oranlarında da yükselişte.

aramizda-kalsin-12-bolum
Geçen hafta çok güzel yerde biten dizi bakalım bu hafta nasıl olacak. Aramızda Kalsın 12 Aralık Perşembe Fragmanı izle

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/12/aramizda-kalsin-12-bolum.jpg’]http://video4.vol.io/rotavideo/file//101220131157256633471.mp4[/pro-player]

Geçen haftanın özeti ve konusu hakkında sizleri kısaca bilgilendireyim ki fragmanı daha iyi anlayın arkadaşlar.

Limon şerbetiyle neşelenip, Lingo Lingo Şişelerle zamanı unutan Hüsne dünür randevusuna geç kalır. Kızına kendini affettirebilmek için bir söz verir: Herşeyi kontrolü altına alacak, kızının nişanının kusursuz olması için ne gerekiyorsa yapacaktır.

Hüsne her türlü zorluğu göze alır; Nişanda dans edebilmek için hoca bulur. Nişan elbisesine giremeyince yemeden içmeden kesilir, rejime başlar.Ödem atmak için halalar ve dünürle birlikte saunaya girer.

Diğer yandan Bahattin yüzüklerinin kurdelesini kesmeye hazırlanmakta, akşam yapacağı konuşmayı çalışmakta, herşeyin eksiksiz olması için oradan oraya koşmaktadır. O gün sadece Ceylan değil, Yaren için de özeldir.

Yadigar kızına unutamayacağı bir doğum günü hazırlamak ister. Fakat ne doğum günü planladıkları gibi olur ne de nişan. Celepoğlu ailesi ile Yadigar ve Civan’ı yine komik, romantik ve eğlenceli maceralar beklemektedir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.