Ankaranın Dikmeni 13.Bölüm Fragmanı

Reklamlar

Ankara’nın Dikmeni 13.Bölüm Fragmanı izle 11 Haziran Çarşamba 2014

Star tv kanalından arta kalan yeri dolduran komedi ve eğlence dizisi bu haftada bizleri çok güldürdü ve kahkahalara boğdu desek yeridir. Burak Kut her bölümde oyunculuğunu biraz daha geliştirerek güzel işlere imza atıyor.

ankaranin-dikmeni-13-bolumPeki biz geçen hafta neler izledik nelere güldük işte geçen haftanın özeti ve konusu sonra gelecek haftanın yeni fragmanı arkadaşlar.
[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2014/06/ankaranin-dikmeni-13-bolum.jpg’]http://videocdn2.pivol.com/rotavideo/file/060620140924082546083.MP4[/pro-player]

Tilbe, Dikmen’i evden göndermek için yine bir plan yapar. Latif’le kavga edip, onun evden gitmesini sağlayacak ve böylece Dikmen’den de kurtulacaktır. Başta, başarılı olduğunu düşünüp huzura erer fakat Dikmen, Tahliye’nin yardımıyla oyunu bozar.

Beste, Dikmen’e yüzmeye gitmeyi teklif eder. Yüzme bilmediğini söyleyemeyen Dikmen, yüzme öğrenmek için Zirek’le birlikte havuza gider. Tesadüfen Beste’nin de geldiği havuzda Dikmen, yüzme bilmediğini gizlemek için elinden geleni yapar.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.