Ankaranın Dikmeni 11.Bölüm Fragmanı 21 Mayıs

Reklamlar

Ankaranın Dikmeni 11.Bölüm Fragmanı izle 21 Mayıs 2014

ankaranin-dikmeni-11-bolum
Çarşamba günlerinin en sevilen dizilerinden birisi olan Ankaranın Dikmeni bu haftada gözlerimizi ayırmadan izleyeceğimiz bir bölüm hazırlamış arkadaşlar. Kanal D Ankaranın Dikmeni 11.Bölüm Fragmanı en son yeni bölüm fragmanı ile burada.

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2014/05/ankaranin-dikmeni-11-bolum.jpg’]http://videocdn2.pivol.com/rotavideo/file/100520141754383259786.mp4[/pro-player]

Tilbe, Dikmen’in eve hiçbir katkısı olmadığı için Tahliye’ye, Dikmen’in çamaşırlarını yıkamaması talimatını verir. Bunu öğrenen Dikmen de, bir çamaşırhane bulur fakat, fiyatları öğrenince çamaşırlarını yıkatamaz ve bir leğen alıp eve gelir. Çamaşırlarını kendisi, eski usulle elde yıkayacaktır.

Beste’nin liseden arkadaşı Oytunç, Beste’yi almak için evine gelir. Bu sırada apartmanda Dikmen’le karşılaşınca onu kapıcı sanır. Dikmen kapıcı olmadığını bir türlü anlatamaz. Bunun üzerine Oytunç’a kendince bir ders verir.

Tilbe, Kültür Bakanlığı’nın yaptığı bir yarışmaya, besteleyeceği bir eserle katılmak için hazırlanmıştır. Bestelediği eseri yazdığı nota kağıtlarına, Tahliye su dökünce olanlar olur. Tahliye, kovulmamak için Dikmen’den yardım ister. Dikmen de su dökülen kısmın notalarını yeniden yazar.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.