20 Dakika Dizisi Çekim Hatası Gözlerden Kaçmadı

Son Güncelleme: 16.09.2020 11:52

20 Dakika Dizisi Çekim Hatası Gözlerden Kaçmadı

20 Dakika dizisinde yapılan çekim hatası dikkatli izleyicilerin gözünden kaçmamış ve dizilerdeki çekim hatalarına bir yenisi daha eklenmiş. 20 Dakika dizisindeki çekim hatasında ise hapishane de mikrofonla dolaşan gardiyanın arkasından sarkan kablolar görünüyor.

20-dakika-cekim-hatalari
Resimde de gösterdiğimiz gibi muavin hanımın arkasından sarkan kabloları sizde göreceksiniz arkadaşlar. Bir sahnede Muavin Süreyya’nın hapishanede gezerken görülüyor. Ama ekrana yansıyan bir ayrıntı izleyicilerin gözünden kaçmıyor. Muavin Süreyya’nın arkasından takılan mikrofon ve kablolarının gözüktüğü anlar ekrana böyle yansıyor.

Dizinin fanları sosyal medyada, prodüksiyon ekibini “Muavin Süreyya, sesi gür çıksın diye mi hapishanede mikrofonla dolaşıyor acaba? Bu tarz profesyonel dizi çekimlerinde böyle hata mı olur? Nasıl gözden kaçar böyle bir şey? Biraz daha dikkat edelim lütfen” sözleriyle eleştirdi.

Aynı dizide daha önce de bir mantık hatası yapılmıştı.Dizide Yağız, ablası ile tartışıp baygınlık geçirdi. Ablası insülini getirdi fakat ucunda iğnesi yoktu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir