A Milliler’in ABD’deki Honduras maçı hazırlıkları sürüyor

Reklamlar

WASHINGTON – A Milli Futbol Takımı’nın, Amerika Birleşik Devletleri’nde gerçekleştirdiği hazırlık kampı kapsamında başkent Washington’da cuma günü Honduras’la oynayacağı özel maçın hazırlıklarını maçın oynanacağı RFK Stadyumu’nda yaptığı antrenmanla sürdürdü.

9 Eylül’de İzlanda ile deplasmanda oynayacağı ilk maçla başlayacak 2016 Avrupa Şampiyonası grup eleme maçları hazırlıklarını sürdüren A Milli Takım, ABD kampında, ikinci antrenmanını cuma günü Honduras’la karşılaşacakları RFK Stadyumu’nda yaptı.

Akşam saatlerinde gerçekleştirilen ve neşe içinde yaklaşık 1 saat süren antrenmanda ay yıldızlılar, ilk etapta Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in yardımcısı Hamza Hamzaoğlu yönetiminde ısınma hareketleri ve pas çalışması yaptı. Fatih Terim’in yönlendirmesiyle daha sonra taktik ağırlıklı bir idman yapan A Milliler, direkt kaleye şut çalışması yaptı. Antrenman boyunca Fatih Terim’in oyuncuları sık sık durdurarak uyardığı görüldü.

A Milli Takım, 30 Mayıs Cuma günü TSİ 03.00’te RFK Stadı’nda Honduras ile 1 Haziran Pazar günü ise New Jersey’de TSİ 21.00’de ABD ile karşılaşacak.

A Milli Takım kafilesi 2 Haziran akşamı İstanbul’a hareket edecek ve ertesi sabah Türkiye’de olacak.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.