Nero 9 Reloaded bedava ücretsiz indir

Son Güncelleme: 14.09.2020 06:49

Nero son sürümü olan Nero 9 Reloadedı çıkardı ve kullanıcılarının hizmetine sunuldu. Ücretsiz bedava olarak olarak indireceğiniz Nero 9 Reloaded’ı özellikle windows 7 kullanıcıları çok beğenecekler. İşte Nero 9 Reloaded hakkında bilgiler;

Nero’nun multimedya ve medya yazım setinin dokuzuncu sürümü büyük bir güncellemeye tabi tutuluyor. “Reloaded” ek ismiyle lanse edilen yeni Nero 9 sürümü, Windows 7 ile tamamen uyumlu: Zıplayan listeler ve görev çubuğu ön izlemeleri dahil. Ayrıca sete yeni multimedya özellikleri de ekleniyor. Hatta yeni müşteriler için Nero BackItUp & Burn de mevcut.

Güncelleme sonrasında Nero ile yazıcıya gerek kalmadan HD videoları arşivleyebiliyorsunuz. AVCHD içerikleri “Nero Vision” ile içeri aktarılıyor ve sabit disk sürücüye, USB belleğe veya bellek kartına aktarılabiliyor; yani boş bir optik medyaya aktarmaya gerek kalmıyor. Ayrıca PowerPoint sunumlarını da içeri aktarılarak DVD-Video veya Blu-ray diske dönüştürülebiliyor.

Nero 9’u satın almış kullanıcılar, Reloaded sürümüne geçmek için hiçbir ödemek zorun değil: Güncelleme bu kişilere ücretsiz olarak sunuluyor. Buna karşın yeni müşterilere 60 Dolarlık setin yanında veri yedekleme yazılımı BackItUp & Burn hediye veriliyor.

Nero 9 Reloaded İNDİRMEK İÇİN BU BAĞLANTIYI KULLANABİLİRSİNİZ.

YABANCI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir