Msn Ne Zaman Kapanıyor

Msn Ne Zaman Kapanıyor Msn Ne Zaman Kapanacak

Msn ne zaman kapanacak belli oldu arkadaşlar. Msn ne zaman kalkıyor diye soranlar ellerini çabuk tutsalar iyi olacak çünkü çok az vakit kaldı diyebilirim sizlere. Hotmail servisi de yerini outlook.com ile değiştirecek.

msn-ne-zaman-kapaniyorİşte haberin detayları :

Microsoft Live Messenger üzerinden yapılan duyuruya göre, 8 Nisan 2013’ten itibaren Windows Live Messenger kapatılacak ve 300 milyon kullanıcı yine kendi hotmail hesaplarından Skype 6.0 ile oturum açabilecek. Yeni hesap açacak kullanıcılar sadece “@outlook.com” üzerinden hesap alabilecek. Dosya alışverişi, anlık mesajlaşma, görüntülü konuşma gibi iletişim hizmetlerini içinde barındıran Skype üzerinden, istenildiğinde belli bir ücret karşılığında telefon görüşmeleri yapılabiliyor.

Kullanıcılar ayrıca Skype’i üzerinden Facebook hesaplarına da bağlanabiliyor. Skype, Türkiye’de çok fazla kullanılmayan, fakat dünya çapında milyonlarca kişinin kullandığı, rakiplerine fark atacak hızlılık ve özellikleri bulunan bir anlık mesajlaşma programı olarak biliniyor. Microsoft’un Skype’i Mayıs 2011’de 8.5 milyar dolara satın aldığı belirtilmişti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.