İphone Blogger Apps Uygulaması

Son Güncelleme: 08.09.2020 19:02

İphone Blogger Apps Uygulaması – İphone 5 beklene dursun iphoneler için blogger uygulaması ile bloglarınızı daha güvenle kullanabileceksiniz.

Ne işe yarar bu iphone blogger apps uygulaması derseniz cep telefonunuzdan bloggerdeki blogunuza rahatça yazı yazabileceksiniz.

Google dün yayınladığı duyuruda iPhone ve iPod Touch kullanıcılarının kullanabileceği ilk resmi Blogger uygulamasını geliştirdiğini açıkladı. Daha öncesinde Android Market’te yer alan Google’ın Blogger uygulaması artık iOS kullanan cihazlarda da (şimdilik iPad dışında) kullanılabilecek.

Ücretsiz olan servisle beraber blogspot uzantılı web sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde güncelleyebiliyorsunuz. Uygulamayla beraber daha önce bilgisayarınızda kaydetmiş olduğunuz taslak halindeki yazınızı düzeltebilir ve yayınlayabilirsiniz. Bu da yaptığınız çalışmaların sürekli senkronize edildiği ve çalışmalarınızın kaybolmayacağı anlamına geliyor.

Google’ın iOS için geliştirdiği Blogger uygulamasıyla yazılarınızda görsel kullanmak da epey kolay bir hale getirilmiş. Birden çok Blogger hesabınızı aynı anda kullanabilmenize olanak sağlayan uygulamayla ayrıca yazılarınıza etiket ekleyebilir, yer bildiriminde bulunabilirsiniz.

Ne var ki servisin eksik kaldığı yönler de var. Bu uygulamayla Blogger’a yazı eklerken font değiştiremiyor, hyperlink ekleyemiyor ya da görsellerin boyutunu düzenleyemiyorsunuz. Açıkçası uygulamanın bu versiyonu hızlıca ve kısa bir şekilde yazı paylaşmak için tasarlanmış gibi.

İOS 3.2 ve üzerinde çalışabilen Blogger uygulamasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir