Cem Yılmaz Twitter Hesabı İçin Kiralık Dedi

Cem Yılmaz Twitter Hesabı İçin Kiralık Dedi

Şakamı yaptı yine yoksa gerçek mi söyledi sizde okuyunca yazımızı kararınızı vereceksiniz ama ben anlayamadım arkadaşlar. Ne yapsa hatta ne yaparsa yapsın olay olan Cem Yılmaz bu söyledikleri ile yine çok konuşulacak gibi arkadaşlar.

cem-yilmazÇok az sayıda tweet atmasına rağmen 5 milyon takipçisi olan komedyenin dün akşam attığı tweetler çok konuşuldu.

Twitter’dan ilk kez eşi Ahu Yağtu ve oğlu Kemal’le birlikte fotoğraf paylaşan Cem Yılmaz ‘Çözüm ortaklarım Ahu ve Kemal Yılmaz ile yine bir etkinlikteyiz’ notunu paylaştı. Cem Yılmaz daha sonra sayfasında bir çok tweet paylaştı.

İşte Yılmaz’ın mesajları…

Devren kiralık hesap. İş değişikliği yüzünden kapatıyoruz. 5 milyon takipçi önü hiç kapanmaz ünlü isimlerle iç içe, güvenlikli sitede.

Gönlü bol ünlü ayağına sarhoş kafa takipçilerine malı mülkü dağıtan karakter de iyiymiş ha. Geçen Zafer Algöz abim anlattı ‘Zafer abi 2000 TL ateşle’ diye yazmış biri. Bana da genelde ‘Şunu şöyle bunu ise böyle yap’ denir hep. Hepsini dinlemek mümkün olsa keşke! Ne fikirler ne fikirler.

Retweet yapmıyorum insanları utandırmayı sevmem ama yazılanlar müthiş 10 DVD set olur misal ; kanka reklam yapma diyor. Bana sevmekten başka elden ne gelir iyi geceler.

Anlaşılmayacak bir şey yok sorun sende değil bende 5 milyon kere söyletme beni seneye tanışıp el ele sinemada film izleyeceğin kız nasıl şu an yok, işte biz yazmayınca o film de yok

Naber, kıyak iş değil mi ? Velhasıl dedim ya! Bir numarasınız kralsınız keşke kollarımı kaldıraydım da gitme diyeydim. Benim yüzümden. Eğlenmeyi de hep kendine istiyorsun ha. Az da biz eğlenelim

Cem abi hiç komik değilsin” (1978) yeni bir şey söylediğini düşünenlere. Kral Benim (Bruçli) en sevdiğim film. Çocuklar ne canım sıkılıyor ne de başka bir sebep. Biraz eğlendirin beni istedim ne var yani daha komiğim tribine girmeden bir iki şaka yapaydınız biraz neşe verseydiniz kötü mü olurdu. Yalan mı kasıyorsunuz hepiniz

Neyse zamanla ilk 20 sene zordur zaten pasif agresif mutsuzlar için mizah üretim ve tüketim metotları 201 dersimizde buluşmak üzere.

Beyler şaka bir kenara şu sıra gündemde diye bilinen aslında her daim bir konu olan lösemide iyileşme oranları çok yükseldi. Ben desteğimi Lösev’in çalışmalarına yönlendirmeyi düşündüm.

Ankara’da çok önemli bir merkez için çalışıyorlar. Bilgi aldıkça sizlerle paylaşırım. Bir tuğla da bizim koymamızı isteyeceklerdir diye düşünüyorum.

Acil şifalar kalıcı çözümler olsun diye. Anlıyorum ki fayda istiyorsunuz o yalnızca retweetle olmuyor ne yazık ki.

Güzel insanlara iyi geceler diğerleri serbest çalışabilir’ notlarını paylaştı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı