Rüyada Zeytinyağcı Görmek

Reklamlar

Rüyada Zeytinyağcı Görmek Ne Demek

Kişi kendisinin rüyasında zeytinyağcı olduğunu görürse o zaman başka ama herhangi bir yerde yada kendi evinde zeytinyağcı başka birisini görürse o zamanda bir başka şekilde yorumu tabiri yapılır. Bu yazıda rüyada zeytinyağcı görmek nedir şeye işarettir hep beraber bakalım arkadaşlar.

Rüyada Zeytinyağcı GörmekRüyada Zeytinyağcı Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada zeytin yağcıyı görmek, ilim ve hidayete, kafirin Müslüman olmasına, ilim sahiplerine hizmete ve meliklere yakınlığa delalet eder.

Rüyada zeytinyağı fabrikası görmek
Gelirinin eksileceğine, rızkının azalacağına, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, zengin bir hayat sürüleceğine, ticaretinin de bozulmayacağına, yaşanan yokluğun biteceğine, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, yanlış anlaşılmalara mahal veren yaşantısına çeki düzen vermemesi halinde mevcut işinden de olacağına, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına rivayet etmektedir.

Başka bir şekilde ise sıkıntıların, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına rivayet etmektedir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.