Rüyada Yıkanmak ve Yıkamak Görmek

Reklamlar

Rüyada yıkanmak ve yıkamak görmek ne anlama gelir

Rüyalarımızda çok çeşitli şeyler görürüz ama bu genelde ruh halimizin de bir tezahürüdür sonuçta. Çok tuzlu bir şeyler yiyen kimsenin ve su içmeden yatağına yatan kişinin rüyasında su içtiğini görmesi gibidir. Birileri özleriz onları görürüz rüyalarda yada her zaman yanımızda olan sevdiğimiz bir kişiyi birde rüyada o gece görürüz.

Bunlar bir yana birde yukarıda anlattıklarımızın tersi şeklinde gelişen rüyalarımız vardır. Rüyasında yıkanan yada yıkanabilecek şeyleri yıkadığını gören kimse için rüyanın anlamı nedir ne demektir açıklayalım.

Rüyada Yıkanmak ve Yıkamak Görmek Ne Anlama GelirRüyada Yıkanmak ve Yıkamak Görmek

Sabunsuz bir şeyleri veya kendisini yıkadığını gören kimse bütün dertlerini geride bırakacak demektir. Sıkıntılardan, dertlerden, üzüntü ve kuruntudan kurtulmaya delalet eder. Rüyada yüzünü ve kulaklarını yıkadığını gören kişi, bir söz işitecek demektir. Rüyada temiz su ile yıkanmak hayra, kirli su ile yıkanmak şerre delalet eder. Kişinin büyük bir su birikintisinin içinde yıkanması hanede rızkın artacağına, bereket ve zenginlik olacağına işarettir. Rüyada yıkamak hep güzel şeylere işaret eder. Ruhun günahlardan arınmasına, iç huzura, dinginliğe ve esenliğe delalettir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.