Rüyada Uyluk Görmek

Son Güncelleme: 06.02.2021 22:55

Rüyada uyluk görmek, insanın kuvveti, rızkı, geçimi ve bulunduğu yerin halkı ile yorumlanır, rüyada uyluğunun kemiğini gören esinden ayrılır ve gurbet ellerinde ölür.

Uyluğundan bir parçanın kesilmiş veya koparılmış olduğunu görmek, uyluk sahibine bir fenalık geleceğine; uyluğunda çıban ve yara olduğunu görmek hastalığa işarettir.

Uyluklarının bir iple bağlı olduğunu görmek akrabalarından ayrılmayacağına; uyluğunun kıllarla kaplı olduğunu görmek malinin çok olacağına; uyluklarındaki kılları koparıp attığını görmek malini bos yere harcayacağına; uyluklarını ince ve zayıf görmek yakınlarından birinin hastalanacağına delalet eder.

Rüyada görülen uyluk, kişinin kabilesidir. Bir kimsenin kendi uyluğunda bir eksiklik görmesi, onun kabilesi olmayıp garip olduğuna işarettir.

Rüyada uyluk kemiğinde ağrı olduğunu gören kimse, kabilesi hakkında fenalık eder. Bir kimse uyluğunun kendisinden ayrıldığını görse, üzüntüden kurtulamaz. Bir kimse uyluğuna bir parça etin yapıştığını görse, kendisinden olmayan bir çocuk o kimseye nispet edilir ve “bu çocuk sendendir” denir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir