Rüyada Tirit Görmek

Son Güncelleme: 12.01.2021 04:48

Rüyada Tirit Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tirit görmenin anlamı, rüya yorumcuları tarafından pek hayırla karşılanmaz ve kötüye gidişin işaret olarak görülür. Rüyada tirit görmek, ömür ile ifade edilmekte olup ve ne kadar zamanınız kaldığının ipucunu verdiği tahmin edilmektedir.

Tirit, et suyunun içine kızartılmış ekmeğin konulmasıyla elde edilen bir yemek çeşididir. Rüyada tirit yemek, yenilme şekline göre yorumlanmakta olup, yendiği kısım geçen ömrü yenmeyen kısım ise kalan ömrünü göstermektedir.

İnsanın hayatına, geçimine ve sanatına; Bir tabak dolusu tirit yahut yağlı başka bir gıda geniş dünyalığa, Tiridin yenen kısmı geçen, kalan kısmı kalan ömre delalet eder.

Rüyada tirit, rüya sahibinin hayati, geçimi ve sanatıdır. Çanak ve tabak dolusu tirit veya yağlı bir şey görse, o tabak geniş dünyadır.

Bir çanaktan tirit yediğini gören kimse yediği tirit kadar ömrünün gitmesine, tiritten arta kalanı da, geriye kalan ömrüne, yenen ile geri kalan müsaviyse ömrünün yarısının gidip yarısının kalmasına, hiç geri kalmamışsa ömrünün bitmesine işarettir.

Yağlı bir tirit yediğini gören kimse, tiridin yağlılığı nispetinde menfaatle bir işe başlar. Yediği tirit yağlı değilse, menfaatsiz bir işe başlamasına işarettir.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 5 / 5. Kullanılan oy: 1

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir