Rüyada Tenis Görmek

Son Güncelleme: 06.02.2021 23:26

Rüyada tenis görmek, etrafınızdaki insanlarla belirli konularda anlaşmazlığa düşmek, herkesin doğru bildiği şeylerin yanlış olduğunu iddia etmek anlamına gelir.

Rüyada tenis oynamak, mağrur olmaya, başkalarını alaya almaya ve dince noksaniyete işarettir. Kişinin çevresiyle ilgili düşünce farklılığını, anlaşmazlığını işaret eder.

Rüyada tenis oynamadığını görmek, münakaşa etmeye, bu oyunda kazanmak sevince, kaybetmek üzüntüye delalet eder. Rüyada tenis oynadığınızı görmek, bir iş konusunda bir şirketle veya bir kimse ile anlaşma yapacağınıza delalettir. Yine bu rüya ticari bir konu etrafında ikinci bir kimseyi alarak anlaşmanızı üç ortak halinde yürüteceğinize, spora karşı merakınızı bir ara gevşeterek kendinizi işinize vereceğinize alamettir.

Rüyada tenis oynayanları görmek, seyrek de olsa spor için zaman ayırarak bu hevesinizi de tatmine çalıştığınıza işarettir. Rüyada tenis öğrenmek, insanların karşı çıktığı bir işe kalkışmaya, kalp kırmaya, etrafındakileri kendinden uzaklaştırmaya alamettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir