Rüyada Şişmanlamak Görmek

Son Güncelleme: 14.02.2021 05:09

Rüyada şişmanlamak görmek, ileriye yönelik planlarınızda ve yaşamanızda yapacağınız değişikliklerin habercisidir. Bazıları da böyle bir rüya için maddi yönden eskisine nazaran daha fazla kazanç elde edeceğiniz anlamına gelir. Rüya yorumcularının hepsi bu kadar güzel yorumlar yapmamışlardır.

Rüyada kendinin şişmanladığını görmek, bir kısım rüya tabircisine göre, yoğun çalışma temposundan dolayı yorgun düşmek ve sağlıkla ilgili sorunlar yaşamak demektir. Şişmanlamak rüyası, kafanızı dinlemeniz ve kendinize çekin düzen vermeniz için işlere bir müddet ara vermeniz gerektiğine işarettir.

Rüyada şişman görmek, zengin olmak, şan ve şöhret sahibi olmak, işlerini doğru ve uygun olan yoldan halletmeye çalışmak anlamına gelir. Kişinin rüya içinde şişman görmesi, hayatının bundan sonra daha iyi geçeceğinin işaretidir. Şişman rüyasının anlamı, rüya sahibi için beklediğinden daha fazla para kazanç elde etmek demektir.

Rüyada şişman insanlar görmek ise, rüya sahibinin zengin olacağına işarettir. Başka bir şekilde bu rüya, işlerinizin yolunda gitmesi sayesinde işinde ilerlemek manasına da gelmektedir. Rüyada şişman bir adam görmek, rüya sahibi için maddi manevi dertlerinin son bulacağı anlamına gelir.

Rüyada birini şişmanlamış görmek, rüya sahibinin çevresinde sevilen birisi olmasına, halkın gözünde yüksek bir mertebeye gelmesine işarettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir