Rüyada Dilbilgisi Görmek

Son Güncelleme: 30.12.2020 05:50

Rüyada Dilbilgisi Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir dilin gramerini öğrendiğini görmek söz sanatlarında isim yapmaya, itibar ve şerefe, hidayet ve mutluluğa, tövbe etmeye alamet etmektedir.

Dilbilgisi bilmediği halde düzgün konuştuğunu, tecvit ( fonetik) ve telaffuzunun gayet düzgün olduğunu görmek fakirlikten sonra zenginliğe, şiddet ve mihnetten kurtulmaya, hastalıktan şifa bulmaya işarettir.

Rüyada gramerci görmek güzel konuşmaya, söz cambazlığına yahut birine iftirada bulunmaya, Gramerci bazen tövbeye, hidayet bulmaya delalet eder.

Rüyada nahivciyi görmek, sözü bezetip güzel konuşmaya delalet eder. Bazı kere nahivciyi görmek, şerre, dövülmeye ve yalandan söz dizdirmeye ve iftiraya delalet eder.

Rüyada nahivciyi gören kimse eğer sözü zayıflatıp çürüten kimse ise, doğruluk ve Hak tarafına geçer, onunla şöhret kazanır. Kafir ise Müslüman, günahkar ise tövbe eder.

Uyanikken «T» harfini telaffuz edemeyen yahut bir kelimede «F» harfini ezmeksizin söyleyemeyen, yahut konuşma esnasında bazı harfleri ağzından düşüren veya bazı harfi söyleyeyim derken başka bir harf söyleyen ya da dilsiz olarak konuşmaya muktedir olamayan kimsenin rüyada nahivci olarak düzgün söz söylemesini görmesi, fakirlikten zenginliğe, hastalıktan şifaya, şiddet ve mihnetten kurtulmaya delalet eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir