5 Dakikada makyaj

5 Dakikada makyaj

Sadece 5 dakika içerisinde makyaj yapabilirmisiniz. İşte sizlere beş dakika içinde nasıl makyaj yapabileceğinizi bu yazımızda anlatmaya çalışacağız arkadaşlar.

[pro-player width=’490′ height=’410′ repeat=’true’ autostart=’true’ type=’video’]http://www.youtube.com/watch?v=hN-gDEEd4O4[/pro-player]

Sadece 5 Dakikanız Var!
İşten çıktınız, arkadaşlarınız bir yere davet etti veya nihayet beklediğiniz kişinin ağzından yemek teklifi aldınız ve vaktiniz yok! Hemen melankoliye dalmayın! Bu sıralamayı yapın, 5 dakikada geceye hazır olun.

Beş dakikanız kaldı…
Gerekli tüm özellikleri içinde bulunduran fondöten/pudra formüller , makyajınız için tüm alt tabakayı sağlayacaktır. Göz kapaklarınıza ve dudaklarınıza da sürmeniz makyajınızın kalıcılığını sağlayacaktır.

Dört dakikanız kaldı…
Herhangi bir stick göz farını göz kapaklarınıza sürün. Mavi veya yeşil göz rengine sahipseniz hiç düşünmeden kahve rengi, kahve tonlarında göz rengine sahipseniz mavi veya lacivert far tercih edin. Fazlalık varsa veya daha flu bir görüntü istiyorsanız pudranıza sürülmüş geniş bir fırçayla üstünden hafif dokunuşlarla silin.

Üç dakikanız kaldı..
Kirpiklerinizi kirpik kıvırıcı ile 10 saniye tutun ve alta ve üste rimel sürün.

Bir buçuk dakikanız kaldı…

Şeftali rengi bir allıkla elmacık kemiklerinizi renklendirin. Gideceğiniz mekanın ışıklarına göre hatlarınızın biraz daha belirginleşmesi için fırçada kalan allığı burnun üstünden geçin.

30 saniye….
Dudaklarınız en vurucu noktanız… Kırmızıya bakan tonlarda şeffaf bir parlatıcı sürün.

Geceye hazırsınız…

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı