2015 Makyaj Modası Hakkında Öneriler

Son Güncelleme: 03.09.2020 04:05

2015 Makyaj Modası Hakkında Öneriler

Makyaj modelleri her sene değişiyor ve bu senede makyaj modası büyük değişiklikler gösterdi arkadaşlar. Peki makyaj modası 2015 yılında nasıl değişti hangi renkler önde beraber inceleyelim.

İşte sizlere 2015 makyaj modası bilgileri

Çıplak makyaj
Yine çıplak makyaj trendi. Hızlı, kolay, doğal ve taze görünen çıplak makyaj, yeni sezonda ön planda.
Burada asıl zorluk çıplak makyaj oluşturmak için doğal güzelliği vurgulamak. Cildiniz kusursuz görünmeli, elmacık kemikleriniz belirginleşmeli, gözlerinizde bol rimel olmalı… Dudaklar ise şeffaf renklerde…

Kalın kaşlar
Sade ve doğallığın yeni sezonda trend olacağı bir makyaj sırrı ise çocuksu, kalın kaşlar geri geldi. İnce dudaklara veda öpücüğü verin!

Dumanlı göz makyajı
Dumanlı gözler her sezonun vazgeçilmezi ama bu sezon dumanlı göz makyajında farklı renkler var. Özellikle füme ve leylak tonlarını kullanacağız. Klasik renklerden uzaklaşıp, gözlerimizi renklendiriyoruz.

Eyeliner
Çizgiler, çizgiler ve yine çizgiler… Dramatik bir görünüm için eyeliner şart! İnce ya da kalın, fark etmez. Tercih sizin.

Vampir dudaklar
2012 makyaj modası için bir taraftan çıplak makyaj diğer taraftan ne alaka vampir dudaklar diyorsanız. Bordo ve kırmızı dudaklar, kusursuz bir cilt ile birleşiyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir