Zeynep Ece Akengin Mehmet Ali Erbil Aşkı Tamgaz

Zeynep Ece Akengin hakkında pek fazla bilgi sahibi olmasamda bir dönem bu tarz benim yarışmasında yarıştığını biliyorum. Şu sıralarda ise Mehmet Ali Erbil’in sunduğu çarkıfelek programında hosteslik yapmakta. Geçenlerde onun hakkında bazı söylentiler yayınlanınca kendisi de instagram hesabından bazı açıklamak yaptı.

zeynep-ece-akenginÇarkıfelek programının hostesi Zeynep Ece Akengin Mehmet Ali Erbil ile oln ailişkisi ve çapkınlık iddialarına dair Instagram’dan bir açıklama yaptı. Zeynep Ece Akengin Instagram hesabında hayatındaki tek erkeğin Mehmet Ali Erbil olduğunu ve onu çok sevdiğini ifade etti. İşte Zeynep Ece Akengin’in açıklaması:

“Aslı olmayan haberler için sessiz kalmayacağım. Bir açıklama yapayım ki herkes rahat etsin. Hayatımdaki tek adam Mehmet Ali Erbil’dir ve öyle olmaya da devam edecektir.”
Aşk ilanı şöyle devam etti: “Tanıdığım için zerre pişmanlık duymadığım, aksine tanıdığıma her gün şükrettiğim, sevmekten mutlu olduğum tek kişi olduğun, mutluluktan gözlerimin içini güldürdüğün için teşekkür ederim. Doğum günümü sevdiğim adam ve ailesiyle kutladım. Belki de hayatımın en mutlu yaş gününü geçirdim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir