Semih Saygıner Şenay Gürler Aşkı Başladı

Şunu kesinlikle söyleyeyim Avrupa Yakası dizisinden beri hayran olduğum Şenay Gürler için söyleyecek pek fazla söz bulamıyorum çünkü kendisini çok beğeniyorum. Semih Saygıner ile aşk iddiaları doğru ise ki bugün bütün medya basın bundan bahsediyor demek ki doğru umarım evlilikle sonuçlanır.

senay-gurler-semih-sayginer-askTürkiye’de ‘bilardo’ denilince ilk akla gelen isim olan Semih Saygıner, son dönemde ise magazin dünyasına adım attı. Şarkıcılık derken oyunculuğuyla da gündeme gelen Saygıner, kaslı vücudunu gözler önüne seren fotoğraflarıyla da olay yarattı. Bilardo şampiyonu, aşkı da yine magazin dünyasından buldu. 49 yaşındaki Semih Saygıner, gönlünü 47 yaşındaki oyuncu Şenay Gürler’e kaptırdı.

YILLARDIR HAYRAN

Henüz ilişkileri yeni başlayan Gürler ile Saygıner, buluşmak için Cihangir’in gözlerden uzak kafelerini tercih ediyor. Önceki gün de yine Cihangir’de samimi bir şekilde görülen ünlü çift, şimdilik ilişkilerini saklı yaşıyor. Oyunculuğa adım atmasıyla bu çevreden birçok arkadaş edinen Semih Saygıner; uzun zamandır hayranlık duyduğu Şenay Gürler’le de bu sayede tanışma fırsatı buldu.

TAKVİM

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir