Justin Bieber ile Adriana Lima Aşk Dedikodusu

Justin Bieber ile Adriana Lima öyle dedikodular ortaya atıldı ki yenilir yutulur cinsten değil ve bu sefer her iki tarafında hayranları oldukça fazla kızacak gibiler. Aslına bakarsanız ben böyle bir şeye inanmadım ama şimdiden dünyada bu haber konuşuluyor herkesin dilinde diyebilirim.

adriana-lima-justin-bieberUS Weekly dergisinin haberine göre, ikili 20 Mayıs’ta Côte d’Azur’daki Gotha gece kulübünde yakınlaştı. 20 yaşındaki Justin Bieber, partiye gelince kendisinden 12 yaş büyük Victoria’s Secret modeline yöneldi ve peşini bırakmadı.

Justin’in annesinin bir arkadaşının dergiye verdiği bilgiye göre 5 yıllık evliliklerinin ardından Marko Jaric’ten yeni ayrılan Brezilyalı model Lima ile Bieber kulüpten sonra bir ev partisine gitti ve gece boyunca beraber zaman geçirdi. İkili mekandan sabah 5 sularında ayrıldı.

O gece Lima ile çekilmiş bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Bieber, Confident şarkısının sözlerine atıfta bulunarak “Sanırım o yabancı, sanırım yabancı” mesajını yazdı.
Dergiye konuşan aynı kaynak “Birlikte iyi zaman geçirdiler ama bu ciddi bir şeye dönüşmeyecek” yorumunu yaptı. 32 yaşındaki Adriana Lima, ‘yaşı geçkin’ gerekçesiyle Victoria’s Secret baş meleği ünvanını yitirmişti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir