Jennifer Lopez sevgilisini evden attı

Jennifer Lopez magazin basınında son zamanlarda adından çok fazla söz ettirmeye başladı ama bu sefer sebep ise farklı biraz. Sevgilisi dansçı Casper Smart’ı evden atan Jennifer Lopez sebep olarak ise çok farklı detaylar verdi.

lopezDoğduğu ve sıradan bir genç kız olarak yaşadığı mahallesi Bronx’ta verdiği dev konserle gündemde olan 44 yaşındaki Jennifer Lopez’in aslında aylardır ayrılık acısı yaşadığı ortaya çıktı. Paparazzi sitesi TMZ’nin haberine göre Jennifer Lopez, genç dansçı sevgilisi Casper Smart’tan bir SMS nedeniyle ayrıldı.

SEBEP TRANSEKSÜELLERE İLGİSİ
Smart’ın cep telefonundaki mesajlaşmayı yakalayan J Lo, ayrılık kararı verdi ve Smart’a evden taşınması için de bir süre verdi. SMS’in içeriği ise Smart’ın transseksüellere olan ilgisini açık eder nitelikte. İddiaya göre, iki buçuk yıldır birlikte olduğu Smart’tan iki ay önce ayrılan Lopez, yeni albümü ‘AKA’nın turnesi ve çalışmaları nedeniyle işleri ağırdan aldı.

Lopez’in ayrılığı böylece 10. albümünün tanıtım çalışmalarının da önüne geçmemiş olacaktı. Ancak işler planlandığı gibi yürümedi. Lopez’e yakın bir kaynak, tüm bunları anlatınca Lopez, ayrılığın transseksüel mesajıyla ilgisi olmadığını söyledi ama ve yer yerinden oynadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir