Hadise Bir Erkekte Aradığı Özellikleri Sıraladı

Hadise her konuştuğu ve her söylediği ile gündemde olmaya devam ediyor ve bu sefer de benim içinde çok doğru kabul edilecek bir söz söyledi ve erkeklere para yedirmem dedi. Elele dergisine konuşan güzel şarkıcı bu söyledikleri ile tartışma başlatacak gibi. Erkekler kadın erkek eşitse biz yediriyorsak onlar da yedirmeli diyebilirler mesela.

hadiseHadise, bir erkekte aradığı özellikleri sıraladı: “Benim paramla yaşasın istemem. Böyle bir durumda kapıyı gösteririm. Mini giyemezsin, dans edemezsin diyemez. Deliririm!”

Ünlü şarkıcı Hadise, bir dergiye konuştu. Hayatında kimsenin olmadığını söyleyen Hadise, bir erkekten beklentilerini şöyle sıraladı: Beklentilerim büyük, şimdiden söyleyeyim! Maddi değil bunların hiçbiri. Annem her zaman “Kendi ayakların üzerinde dur, sevdiğin kişiyle evlen” dedi bana. Zaten çok şükür kendi param kazanıyorum ve hiçbir erkeğe o gözle bakamam. Yanımda duracak erkeğin de çok çalışması lazım. Yani gelip benim paramla yaşasın istemem. Büyük konuşmayayım diyorum ama sanırım böyle bir durum yaşarsam kapıyı gösteririm.

Ayrıca egosuz, komplekssiz, rahat biri olmalı. Biraz kıskanç olabilir ama sahnede bana asla karışamaz. Bu konuda da büyük konuşuyorum, çünkü izin vermem. Sahne benim hayatım. Şimdi birden hayatıma biri girecek ve bana sahnede mini giyemezsin, öyle dans edemezsin diyecek… Deliririm!

Bu bir şov, bu bir sanat. Şimdi düşündükçe soğuyorum aşktan. Beni rahatsız edecek bir tip olacağına, hiç olmasın.

28 yaşındaki Hadise, ’Çocuğu 45 yaşında da yaparım eğer istersem, Allah izin verirse tabii. Aile kurmak şu anda bana çok uzak geliyor. Hayatımda kimse yok. Olsun isterim” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir