Gülben Ergen ile Erhan Çelik evleniyor mu?

Gülben Ergen ile Erhan Çelik hakkında aşk konusunda bu güne kadar hiç haber okumamıştım ama bugün bazı gazetelerde ve yazılı basında okuyunca bende hayret ettim. Demek ki doğruymuş ama hala iki taraftan da ses çıkmadan bu konu hakkında birşey söylemek için bence henüz erken. Neyse haberin ayrıntılarını sizlerle paylaşayım.

gulben-ergen-erhan-celikŞarkıcı Gülben Ergen, 3 oğlunun babası Mustafa Erdoğan ile 7 yıllık evliliğin ardından Nisan 2012’de boşanmıştı. Gülben Ergen şu ana kadar, hakkında çıkan tüm aşk dedikodularını yalanladı. Bu isimler arasında Show TV Haber Daire Başkanı, Habertürk TV Genel Yayın Yönetmeni Erhan Çelik de yer alıyor.

Geçtiğimiz yaz aşk yaşadıkları konuşulan ünlü sanatçı ile Çelik, bu dedikoduları kesin bir dille yalanladı. O günden sonra ikili hakkında ne bir dedikodu çıktı; ne de Ergen ile Erhan Çelik yan yana geldi. Fakat ikili, 17 Mayıs Cumartesi sabahı saat 07.00’de baş başa kahvaltı ederken görüldü.

EVLİLİK İDDİASI
Posta gazetesi son olarak bomba bir iddiayı gündeme taşıdı. Geçtiğimiz yazdan bu yana 17 Mayıs’ta İstanbul’da ilk kez görülen sevgililerin Nisan’da birlikte Umre’ye gittiği de belirtiliyor. Son iddiaysa şu; Gülben Ergen (41) ile Erhan Çelik (36) yakında evlenecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir