Gonca Vuslateri Hakan Altun Aşk Mı Yaşıyor?

Gonca Vuslateri'nin sevgilisi Hakan Altun mu? Gonca Vuslateri ile Hakan Altun'un bir süredir beraber oldukları aşk yaşadıkları ortaya çıktı.

Hakan Altun, son zamanlarda bir çok isimle aşk dedikodularında ismi geçen, magazin basınında gündem olan isimlerden biriydi. Ancak bugün ortaya çıkan bomba aşk iddiasına göre; Gonca Vuslateri ile Hakan Altun’un aşk yaşadıkları.

Söylediği şarkılarla bizlere romantizmi yaşatan ve aşk şarkılarının en iddialı isimlerinden birisi olan Hakan Altun, şimdide kendi sevgilisi ile ilgili haberler yüzünden magazin basınına düştü.

Gonca Vuslateri Hakan Altun

Gonca Vuslateri Hakan Altun

İddia odur ki; Gonca Vuslateri ile Hakan Altun’un bir süredir beraber oldukları ve aşklarını gizledikleri yönünde. Bu şu anda bir iddiadan öteye gitmiyor çünkü ikiliden henüz bu yönde doğrulama yada yalanlama gelmedi. Bakalım ilerleyen günlerde bu dedikodular için Hakan Altun yada Gonca Vuslateri cephesinden bir açıklama gelecek mi?

Daha önce başka isimlerle de ismi sıkça gündeme gelen Hakan Altun, en son Ajda Pekkan ile anılmış ama bu iddia yalanlanmıştı. Şimdi ise kendisinden 14 yaş küçük olan oyuncu Gonca Vuslateri ile ismi geçen romantik şarkıların başarılı isminin, ne yönde açıklama yapacağı merak konusu.

Gonca Vuslateri ile Hakan Altun arasında bir aydır yaşanan gizli aşk gündeme bomba gibi düştü. Ünlü ikilinin paylaşımları gizli aşk mesajı olarak yorumlandı. Uçankuş’un iddiasına göre Hakan Altun sahnede şarkı söylerken elini kalbine götürüyor ve kalp işareti yapan bir poz verip bunu paylaşıyor. Hakan Altun o paylaşımın açıklamasına “Anladım ki eri olmuşum ben bu aşkın, vuslatı beklerken” yazıyor.

Kalp işaretleriyle süslü bu mesajdaki “Eri ve Gonca” sözcükleri Gonca Vuslateri’nin soyadı olarak yorumlanıyor. Gonca Vuslateri de Altun’u takip etmediği halde bu paylaşımı beğeniyor.

Ardından Vuslateri kendi fotoğrafı üzerine muhtemelen Hakan Altun’un ellerinin olduğu ve kalp şekliyle açıldığı bir fotoğraf paylaşıyor ve altına şiir gibi şu sözleri yazıyor:

“Birini sevmek… Gördüğün ilk kalp resminin içine girip onu hayal etmek… Öpmek o hayali… Şükre rast getirmek küçücük kalbi… Kollayarak sev beni… Susarak, dökerek sev… Aklıma takılsın kazağın… Bana eksil… Bana ağla kendini… Böyle böyle yazılsın kaderimiz… Turam sensin…”

Biz buna kesin gözüyle bakmıyor şimdilik ikilinin ne söyleyeceklerine odaklanıyoruz. Bu beraberlik doğrulanırsa yine ilk olarak bizden duyacağınızdan emin olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir