Ece Erken Serkan Uçar ile evlendi mi?

Serkan Uçar ve Ece Erken evlilik kararı aldılar ve yakında bir düğün ile magazin gündeminde olacakları kesin arkadaşlar. Daha önce Tuncer Öztarhan ile evlenip boşanan sunucu bu sefer Serkan Uçar evlilik için ilk adımı attı.

ece-erkenÜnlü sunucu Ece Erken, ikinci kez evleniyor. Altı yıl önce işadamı Tuncer Öztarhan’la evlenen ve iki yıl evli kaldıktan sonra boşanan Erken, dört aydır birlikte olduğu, kendisinden 15 yaş küçük olan galerici Serkan Uçar’la evlenme kararı aldı. Ramazan gelmeden evlenmeyi planlayan çift, evraklar yetişmezse bir ay sonra evlenecek.

DAVETLİ LİSTESİ HAZIR
Son günlerde sık sık Güney’de görüntülenen ikili; geçtiğimiz günlerde Billionaire Club’ta eğlendi. Uçar, burada sevgilisine hoş bir sürpriz hazırladı. Erken’den habersiz, arkadaşlarını bir araya getiren Uçar, şampanya şovunun önünde sevgilisine evlilik teklifinde bulundu. Bu sürpriz karşısında duygulanan Erken, Uçar’ın teklifini kabul etti. Evlenmek için ellerini çabuk tutan çiftin, düğünlerine arkadaşlarını davet etmeye başladıkları iddia ediliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı