Deniz Seki kaçtı mı nerede olduğu ortaya çıktı

Deniz Seki hakkında tutuklama kararı çıkmış hatta tutuklandı diye haberi de sitemizde yazmıştık ama daha sonra bulunamadığı nerede olduğu hakkında kimsenin bilgisi olmadığı söyleniyordu. Kısaca arandığından bahsediliyordu sonunda annesi kızı hakkında bilgileri bir gazete ile paylaştı.

deniz-seki-kacti-miUyuşturucu ticareti yapmak suçundan aldığı 6 yıl 3 aylık hapis cezası onanan Deniz Seki hakkında yakalama çıkarıldı.Polis 4 ayrı adrese gitti ancak Deniz Seki’ye ulaşamadı.

Hal böyle olunca herkesin aklına ‘Deniz kaçıyor mu?’ sorusu geldi.Vatan muhabiri ise ünlü şarkıcının annesi Güler Seki’ye ulaştı.

“KIZIM İÇİN DUA EDİN”
Vatan’ın haberinde “Kaçtı sanılan Deniz de son ana kadar hastanede eniştesinin başındaymış. Güler Seki aradığımda cenazedeydi. Konuşmakta güçlük çekiyordu. Zor da olsa bir kaç cümle söyleyebildi: ‘Kızım için dua edin.” ifadeleri yer aldı.

DENİZ SEKİ’YE SİBER TAKİP
Seki’nin aranmaya başladıktan sonra bir takipçisinin yazdığı yorumu retweet ettiği tespit edilince harekete geçildi. Bir başka sosyal medya hesabındaki sayfasında “Umut yok dua var. Çok istemek yok, Allah’a yalvarmak var. Acele davranmak yok, sabretmek var” diye yazan Seki’nin izini bulabilmek için Siber Suçlarla Mücadele ve Bilişim polisleri de devreye girdi. Seki’nin mesajları yazdığı adresler tespit edilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir